O MNIE
Mam na imię Alicja i zajmuję się projektowaniem grafiki.

Jestem absolwentką Wydziału Sztuk Pięknych na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Mimo, że ukończyłam kierunek związany z architekturą, sztuka wizualna zawsze była moją pasją. Kilka lat temu zupełnie poświęciłam się grafice w wyniku czego w maju 2018 roku powstało moje jednoosobowe studio projektowania graficznego o nazwie GRAFITOVA.

Kilkuletnie doświadczenie zdobyte w branży e-commerce przygotowało mnie do pracy z klientem oraz nauczyło podstaw marketingu. Do pracy w branży kreatywnej przygotował mnie, między innymi, jeden z najbardziej prestiżowych kursów graficznych w Polsce - Sztuka Projektowania, Kurs projektowania graficznego im. Karola Śliwki w Gdańsku. Miałam ogromną przyjemność ukończyć go pod czujnym okiem wybitnych grafików takich jak: Patryk Hardziej, Oskar Podolski, Maciej Połczyński, Tom Biskup i Bartek Kotowicz.

Dziś przedstawiam Wam moje najciekawsze prace graficzne, zarówno te powstałe na zamówienie, jak i te zupełnie prywatne lub koncepcyjne. Na bieżąco aktualizuję swoje portfolio o nowe projekty, dlatego zachęcam do regularnego odwiedzania. Chcesz podjąć współpracę ze mną? Masz pytania związane z ofertą i/lub zakresem moich usług? Zapraszam do zakładki Kontakt, gdzie znajdziesz moje dane kontaktowe. 


GRAFITOVA portfolio
GRAFITOVA portfolio
Alicja Grabowska
Alicja Grabowska
Back to Top